Architekci Windykacji - Szkolenia - budujemy kompetencje
Optymalizujemy interwencje windykacyjneUczymy tylko sprawdzonych technikDopasowujemy się do środowiska windykacyjnego Klienta

Trenerzy windykacji

szkolenia windykacyjneCzas spędzony w salach szkoleniowychPraktycy windykacjisprawdzone techniki windykacyjne
Przeszło 4000h w salach szkoleniowych9 lat w windykacjiTrenerzy praktycyTylko sprawdzone techniki

Nasi Trenerzy, to byli Windykatorzy wywodzący się z sektora windykacji bankowej. Od kilku lat zajmują się kompleksowo szkoleniami dla Windykatorów z obszaru windykacji telefonicznej, listowej oraz bezpośredniej. Tworzą od A do Z systemy rozwoju kompetencji windykacyjnych: diagnozują potrzeby, dopasowują najkorzystniejsze działania, mierzą efektywność. Dodatkowo, każdy z naszych Trenerów jest z wykształcenia pedagogiem, dzięki czemu nasze szkolenia zaprojektowane są tak, aby uzyskać optymalny efekt rozwojowy.

sebastian harmazy trener windykacji

Sebastian Harmazy-Trener Windykacji, certyfikowany Trener Biznesu WSB, akademicki wykładowca Filozofii – absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z branżą windykacyjną związany od 2008 roku. Uczestnik wielu szkoleń, w tym szkoleń GEKKO na każdym poziomie zaawansowania ze szkoleniem trenerskim zakończonym uzyskaniem certyfikatu Trenera Windykacji włącznie. Przesłuchał i zdiagnozował tysiące interwencji telefonicznych selekcjonując z nich najlepsze rozwiązania i tworząc kompetencyjne pakiety technik windykacyjynch. Oprócz szkoleń o profilu windykacyjnym prowadzi także warsztaty z emisji głosu oraz szkolenia z odczytywania komunikacji niewerbalnej. Specjalizuje się w szkoleniach z użyciem MCT i Team Building.

Krzysztof Tomczuk – Trener Windykacji, praktyk NLP, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego - z wykształcenia pedagog. Z branżą windykacyjną związany od 2008r. Pracował jako Telewindykator w dwóch dużych Bankach oraz firmie windykacyjnej. Uczestnik wielu szkoleń, w tym szkoleń GEKKO na każdym poziomie zaawansowania ze szkoleniem trenerskim zakończonym uzyskaniem certyfikatu Trenera Windykacji włącznie. Przeszkolił setki Windykatorów na różnych poziomach zaawansowania. Tworzy systemy do weryfikacji kompetencji windykacyjnych. Specjalizuje się w szkoleniach z użyciem MCT, formule Training on the Job oraz treningach kreatywności windykacyjnej.

krzysztof tomczuk trener windykacji2

 

 .