Architekci Windykacji - Szkolenia - budujemy kompetencje
Optymalizujemy interwencje windykacyjneUczymy tylko sprawdzonych technikDopasowujemy się do środowiska windykacyjnego Klienta

Team Building z elementami windykacji

Czym różni się grupa mocno zmotywowanych Windykatorów sprawnie i efektywnie komunikujących się ze sobą, wspierających się w wykonywanych obowiązkach i posiadających niezbędne kompetencje branżowe od jakiejkolwiek innej grupy Windykatorów? Tym, że tę pierwszą możemy nazwać ZESPOŁEM, a jej efektywność jest dużo wyższa, niż innych grup windykatrów jedynie pracujących w tej samej firmie.

Dlatego też celem tego szkolenia jest rozwój pracowników windykacji w czterech obszarach: motywacji, komunikacji, integracji i edukacji, tak by przekształcić ich w sprawny i efektywny zespół. Posiadana przez nas baza: gier strategicznych, symulacji oraz zadań plenerowych pozwala nam dopasować wielkość każdej z tych czterech składowych [tzw. Model M.I.K.E] do potrzeb danego zespołu. Przed każdym szkoleniem przeprowadzamy profesjonalną analizę potrzeb, która ostatecznie pozwala ocenić czy w danym zespole ciężar zadań najlepiej rozłożyć równomiernie czy może lepiej większy nacisk położyć na rozwój konkretnych składowych.