Architekci Windykacji - Szkolenia - budujemy kompetencje
Optymalizujemy interwencje windykacyjneUczymy tylko sprawdzonych technikDopasowujemy się do środowiska windykacyjnego Klienta

NIEKTÓRZY KLIENCI

idea ramka     gbr     bocianram

fer ramka     intr ramk     dzp ram

birdra     bvt ram     cms ram

magram     kl ramk     raczkram

medram     roedlram     whiteram

bps ramka    imp ramka    raif ramka

abc ramka     sygmram     kompram

 

OPINIE O NAS

 

ideaPełen profesjonalizm, bardzo wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie trenerów prowadzących szkolenie, to cechy które wyróżniają firme Architekci Windykacji od innych firm oferujących szkolenia z branży. Co warto podkreślić, inwestowanie w ich szkolenia zwraca się.

Iwona Chmielewska-Frąk, Dyrektor Departamentu Monitoringu i Windykacji

 

bocianp2Fantastyczne i zjawiskowe szkolenie z windykacji terenowej. Jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie dostałem tylu przydatnych do wykorzystania od zaraz umiejętności. Już w pierwszym dniu pracy bawiłem się nimi u klientów a po trzech dniach potwierdzam że te techniki działają. Trzeba je tylko stosować.

Arkadiusz Żebrowski, Kierownik Zespołu Doradców

  

FER3Szkolenie poparte bardzo dużą wiedzą nie tylko merytoryczną, ale również praktyczną. Prowadzone w zrozumiały sposób z poczuciem humoru i pełnym profesjonalizmem. Praktyczne treningi pozwoliły na natychmiastowe wykorzystanie technik w codziennej pracy i nie tylko  ;) Panowie jesteście najlepsi! Dziękujemy!

Malwina Radny, Lider zespołu Telewindykatorów

 

IMPMALEDziękujemy za profesjonalnie przygotowany i przeprowadzony cykl szkoleń rozwojowych dla Windykatorów telefonicznych. Otrzymaliśmy kurs "szyty na miarę". Bardzo dużo praktycznych i skutecznych technik windykacyjynch. Nasze oczekiwania zostały spełnione co potwierdzają sami pracownicy.

Marzena Bagińska, Dyrektor IMPERA

 

 

paragrafSzkolenie prowadzone dynamicznie, w pełni angażujące uczestników, ciekawe i odkrywcze. Prowadzone w profesjonalny sposób, z poczuciem humoru i dobrym przygotowaniem technicznym. 

Dominika Śliwińska, KANC. KOMORNICZNA PRZY SĄDZIE REJONOWYM POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 

 

ultmaleGorąco polecam szkolenia oferowane przez Sebastiana I Krzysztofa. Miałam ogromną przyjemność obserwować rozwój profesjonalny obu trenerów przez kilka lat będąc bezpośrednim beneficjentem ich ogromnej pasji, zaangażowania i determinacji. Niewątpliwie największym ich atutem - obok praktycznego doświadczenia windykacyjnego - jest rzadko spotykane głębokie zrozumienie drugiego człowieka, które pozwala im z jednej strony nauczać skutecznych technik negocjacji, komunikacji i argumentacji, z drugiej zaś dobierać narzędzia i podejście szkoleniowe odpowiadające potrzebom każdego uczestnika. Rynkowa oferta szkoleniowa jest ogromna i zakup wiedzy nie stanowi już żadnego problemu. Jeśli jednak zależy Wam na czymś więcej i chcielibyście nie tylko trenować pracownikow ale i trwale kształtować ich postawy, zarażać pasją do zawodu i motywować do stałego rozwoju to oferta Architektów Windykacji jest dla Was. Satysfakcja gwarantowana! 

                               Edyta Dziak, Dyrektor Zarządzający 

 

MEDMALEPełen profesjonalizm, świetni trenerzy, maksymalna dawka wiedzy i umiejętności praktycznych. Efekty szkolenia widoczne od razu, trenerzy zarażają swoją pasją i mega motywują do działania!

Agata Haciuk, Team Leader

 

 

bvtmale

Wiedza poparta dużym doświadczeniem, intensywny trening i masa praktycznych wskazówek do natychmiastowego użycia to wyznaczniki szkoleń prowadzonych przez Trenerów z firmy Architekci Windykacji. W takie szkolenia warto inwestować.

Katarzyna Szuba, Prezes Zarządu

 

komp maleBardzo ciekawe szkolenie, prowadzone w sposób fachowy i konkretny. Informacje uzyskane podczas szkolenia pomogą Nam bardziej profesjonalnie podejść do pracy.

Joanna Pietrzyk, Dział Finansowy

 

 

raczko male

Szkolenie oparte na ciekawej i aktywizującej formule. Mocno osadzone w praktyce

 Aneta Maciejczak, HR Manager

 

 

abcmaleSprawiło mi ogromna przyjemność patrzeć na osoby/firmę, która z pasją i ogromnym zaangażowaniem robi to co lubi. Bardzo nowoczesne spojrzenie na tematykę windykacyjną. Dotknięcie kluczowych aspektow takich jak niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów/wyzwań. Tu bardzo dziękuję za zwrócenie na to uwagi. Cała gama gotowych rozwiązań na trudnych dłuzników, genialne przykłady - rozmowy telefoniczne. Słuszne uwagi. Zero czasu na nude.  

Agnieszka Misztal, International Settlements and Debt Collection Team Manager

 

 sygmmale minPraktyczne zagadnienia z zakresu windykacji windykacji należności "podane" w angażującej uczestników interaktywne/grywalizacyjnej formie. W połączeniu z doświadczeniem zawodowym prowadzących, daje bardzo dobry efekt w postaci rozwoju kompetencji odbiorców. 

Paweł Swynynka, Kierownik ds. szkoleń

 

Szkolenie barbps maledzo profesjonalne, innowacyjne pod względem formy, niesamowicie praktyczne. Treści na bieżąco aktualizowane, bazujące na najnowszych analizach branży, zostały przez Trenerów przekazane w bardzo przystępny i niebanalny sposób, czemu dodatkowo towarzyszyła również duża dawka humoru. Z pewnościa dobrze zainwestowane pieniądze i bardzo produktywnie spędzony czas. Efekty szkolenia niemal natychmiast dały się odczuć w codziennej pracy, a Trenerzy - Architekci na miarę Windykacji:) Polecam!

                                Emilia Bartosik, Kierownik Zespołu