Szkolenia windykacyjne dla Kancelarii Komorniczych - nowy trend!

Po co Kancelariom Komorniczym szkolenia windykacyjne? Gdzie pracownicy Kancelarii mają rezerwy kompetencyjne?

`

Wrocław 30.05-01.06.2018 - kliknij po szczegóły. 

 

Pracownicy Kancelarii komorniczych kontaktujący się na co dzień z dłużnikami przez telefon, najczęściej posiadają odpowiednią wiedzę pozwalającą im sprawnie procesować sprawę nad którą pracują, problemem jednak jest efektywny kontakt z dłużnikiem, czyli taki który sprawi, że dłużnik dokona spłaty mimo, że najczęściej rozmowę zaczyna od słów: "nie mam pieniędzy".

 

Windykacja telefoniczna w Kancelarii Komorniczej?


Kontakt telefoniczny jest najefektywniejszy kosztowo i firmy windykacyjne, które dziś można by nazwać zarówno partnerem jak i konkurencją Kancelarii komorniczych, dobrze to wiedzą. Także Kancelarie zaczynają coraz intensywniej eksplorować ten obszar, szkoląc i rozwijając swoich pracowników, mając nadzieje, że ich komunikacja z dłużnikiem będzie przynosiła większe korzyści. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie ze strony Kancelarii Komorniczych na szkolenia z zakresu windykacji należności przez telefon, zaprojektowaliśmy 2-dniowy intensywny warsztat składający się tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i skutecznych technik: negocjacji, argumentacji oraz wywierania wpływu predysponowanych temu etapowi opóźnień.

 

Zaawansowane negocjacje dla pracówników Kancelarii Komorniczych?


Jak prowadzić negocjacji z dłużnikami, którzy niejedno słyszeli od swoich wierzycieli? Jak angażować dłużnika w spłatę? Jak efektywniej szukać dodatkowych dochodów i przekonywać do spłaty? Jak neutralizować wymówki? Jak zwiększać deklarowane i wpłacane kwoty? To wszystko uczestnik nie tylko pozna, ale będzie miał okazję przećwiczyć podczas szkolenia, dzięki wykorzystywanemu przez nas Mobilnemu Call Center. Co więcej w trakcie szkolenia otrzyma także informacje na gorąco dotyczącą przeprowadzanych przez niego rozmów.


Jak wygląda nasze szkolenie?


Szkolenie prowadzone dynamicznie, w pełni angażujące uczestników, ciekawe i odkrywcze. Prowadzone w profesjonalny sposób, z poczuciem humoru i dobrym przygotowaniem technicznym. - Dominika Śliwińska KANCELARIA KOMORNICZA PRZY SĄDZIE REJONOWYM POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA PAWEŁ ŚLIWIŃSKI

Zadzwoń lub napisz do nas teraz.

+48 668 164 517
biuro@architekciwindykacji.pl
Architekci Windykacji
Ul. Idzikowskiego 14a/4
54-129 Wrocław
NIP: 8992485794, REGON: 022460084