Architekci Windykacji - Szkolenia - budujemy kompetencje
Optymalizujemy interwencje windykacyjneUczymy tylko sprawdzonych technikDopasowujemy się do środowiska windykacyjnego Klienta

Szkolenia windykacyjne dla Kancelarii Komorniczych - nowy trend!

kancelarie komornicze szkolenia windykacyjne

Po co Kancelariom Komorniczym szkolenia windykacyjne? Gdzie pracownicy Kancelarii mają rezerwy kompetencyjne?

Pracownicy Kancelarii komorniczych kontaktujący się na codzień z dłuznikami przez telefon najcześciej posiadają odpowiednią wiedzę prawną pozwalającą im sprawnie procesować sprawę nad którą pracują, problemem jednak jest efektywny kontakt z dłużnikiem, czyli taki który sprawi, że dłużnik dokona spłaty mimo, że najcześciej rozmowę zaczyna od słów "nie mam pieniędzy".

Kontakt telefoniczny jest najefektywniejszy kosztowo i firmy windykacyjne, które dziś można by nazwać zarówno partnerem jak i konkurencją Kancelarii komorniczych, dobrze to wiedzą. Także Kancelarie zaczynąją coraz intensywniej eksplorować ten obszar, szkoląc i rozwijając swoich pracowników, mając nadzieje, że ich komunikacja z dłuznikiem będzie przynosiła większe korzyści.

Z uwagi na rosnące zapotrzebownie ze strony Kancelarii Komorniczych na szkolenia z zakresu windykacji należnosci przez telefon, zaprojektowalismy 2-dniowy intensywny warsztat składający się tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i skutecznych technik: negocjacji, argumentacji oraz wywierania wpływu predysponowanych temu etapowi opóźnień.

Jak prowadzić negocjacji z dłużnikami, którzy niejedno slyszeli od swoich wierzycieli? Jak angażować dłużnika w splatę? Jak efektywniej szukać dodatkowych dochodów i przekonywać do spłaty? Jak neutralizować wymówki? Jak zwiększać deklarowane i wpłacane kwoty? To wszystko uczestnik nie tylko pozna, ale będzie miał okazję przećwiczyć podczas szkolenia, dzieki wykorzystywanemu przez nas Mobilnemu Centrum Treningowemu. Co więcej w trakcie szkolenia otrzyma także informacje na gorąco dotyczącą przeprowadzanych przez niego rozmów.

Jak wygląda nasze szkolenie?

Szkolenie prowadzone dynamicznie, w pełni angażujące uczestników, ciekawe i odkrywcze. Prowadzone w profesjonalny sposób, z poczuciem humoru i dobrym przygotowaniem technicznym. - Dominika Śliwińska KANCELARIA KOMORNICZA PRZY SĄDZIE REJONOWYM POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA PAWEŁ ŚLIWIŃSKI

Więcej informacji? KLIKNIJ.